MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Gungstol 8641575
nr 864 1575
Gungstol
Sent 50-tal, 'Gunga din' IKEA
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 december 2013
kl 19:35:08
100 kr
250 kr
250 kr
350 kr