MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Gungstol 15207123

nr 1520 7123

Gungstol

1950/60-tal, Hagafors Möbelfabrik

Kondition: bruksslitage

Utrop:

600 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 6 februari 2023
kl 20:55:27