ÖVRIGT / Leksaker / Gunghäst 8579345
nr 857 9345
Gunghäst
Tidigt 1900-tal, bemålad, trä, längd: 125 (Häst, längd: 90)
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 november 2013
kl 19:40:55
450 kr
700 kr