MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Pots 17475126
nr 1747 5126
POTS
+ form, 3 pcs, Kockums, Emaljerade. Diameter: 19-22 cm. Length: 29 cm, wear, damages.
+ form, 3 delar, Kockums, Emaljerade. Diameter: 19-22 cm. Längd: 29 cm
Condition: slitage, skador
SEK 100
Monday December 8 2025
at 19:13:16
7/12 08:39:28