KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 16218223
nr 1621 8223
Gravyrer
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerad, Marina, 1849-1850 cm, yttermått inklusive ram: 17,5-19,5. Motivets mått: 70-75 mmx40-60 mm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:58:51
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Gravyrer
nr 1621 8223
Gravyrer
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 20 maj 2024 |