KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 3193067

nr 319 3067

Gravyrer

2 st, 1800-tal, ovala

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 21 juni 2004

21/6 10:21:56 1      Vinnande bud