KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 3981640
nr 398 1640
Gravyrer
2 st, 1800-tal, Kolorerade, 42 x 51
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 27 februari 2006