KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 12342084

nr 1234 2084

Gravyrer

2 st, 1700-/1800-tal, "an Italian Fair" & batalj. Motivet: 26x35 & 33x46

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:20:18

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor