KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 4994252
nr 499 4252
Gravyrer
3 st, 17/1800-tal, 32x35
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 december 2007
kl 17:24:20
250 kr
200 kr
300 kr
650 kr
600 kr
750 kr