KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 4994252

nr 499 4252

Gravyrer

3 st, 17/1800-tal, 32x35

Utrop:

100 kr

Såld:

800 kr

måndag 3 december 2007
kl 17:24:20