KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 4411633

nr 441 1633

Gravyrer

2st, 1800-tal, 33x46

Utrop:

300 kr

Såld:

550 kr

måndag 27 november 2006
kl 17:16:19