KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 10302460
nr 1030 2460
Gravyr
J F Martin, 1800-tal, Utsikt af Stockholm från Kungsholmen, motivet: 35x54 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 april 2016
kl 20:42:53
11/4 17:49:18