KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 11709091
nr 1170 9091
Gravyr
insekt, 19x12 cm. Proveniens: Jean Jahnsson/van der Nootska palatset
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:04:34
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
19 mar