KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 11446231

Gravyr

nr 1144 6231

1700-tal, Pan vinto da amore, bladets mått: 33x21

Utrop:

600 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 300 kr (per 20:28:38)
Uppdatera
Visning

fredag 17/11, lördag 18/11, söndag 19/11 och måndag 20/11

Auktionen
avslutas:

måndag 20 november kl 19:29:50

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud