KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 11446231

Gravyr

nr 1144 6231

1700-tal, Pan vinto da amore, bladets mått: 33x21

Utrop:

600 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

600 kr

måndag 20 november 2017
kl 19:33:10