KONST / Litografier / Grafiskt blad 16374115
nr 1637 4115
Vicente Martin
(1911-1998), Uruguay
Grafiskt blad, Signerad, med dedikation. Bildmått: 61x43 cm, yttermått inklusive ram: 83x81 cm
Vicente Martin, uruguayansk konstnär född 1911, död 1998.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 18:44:29
26/8 00:23:26
Vicente Martin
Läs mer om Vicente Martin