KONST / Litografier / Grafiskt blad 11536492
nr 1153 6492
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Grafiskt blad, Signerad och numrerad 15/50, bladets mått: 45x62
Sofia Linde, svensk bildkonstnär född 1980.
måndag 18 december 2017
kl 20:49:18