KONST / Litografier / Grafiskt blad 11536496
nr 1153 6496
Catrine Näsmark
(f. 1970), Sverige
Grafiskt blad, Signerad och numrerad 13/99, bladets mått: 45x45
Catrine Näsmark, svensk bildkonstnär och scenograf född 1970.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 december 2017
kl 20:50:54
18/12 12:05:30
100 kr
18/12 20:04:49
Catrine Näsmark
Läs mer om Catrine Näsmark