KONST / Litografier / Grafiskt blad 9669176
*
nr 966 9176
Grafiskt blad
Stockholms slott, 47x71
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 juni 2015
kl 20:23:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/6 08:20:09
1
100 kr
5/6 15:51:26
2
150 kr
8/6 17:13:46
3
250 kr
8/6 19:41:51
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad litografier stockholms slott
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54
*
Grafiskt blad
nr 966 9176
Grafiskt blad
Stockholms slott, 47x71
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 juni 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 5/6 08:20:09 | 1 | 100 kr |
| 5/6 15:51:26 | 2 | 150 kr |
| 8/6 17:13:46 | 3 | 250 kr |
| 8/6 19:41:51 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad litografier stockholms slott
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54



