KONST / Litografier / Grafiskt blad 16783107
nr 1678 3107
Sigvard Bernadotte
(1907-2002), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, daterad -85, komposition. Bildmått: 36x28 cm, yttermått inklusive ram: 61x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 februari 2025
kl 19:49:14
100 kr
150 kr
Sigvard Bernadotte
Läs mer om Sigvard Bernadotte