KONST / Litografier / Grafiskt blad 13967170
nr 1396 7170
Sigvard Bernadotte
(1907-2002), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, yttermått inklusive ram: 67x50 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:26:05
10/5 18:41:50
Sigvard Bernadotte
Läs mer om Sigvard Bernadotte