KONST / Litografier / Grafiskt blad 15054169
nr 1505 4169
Grafiskt blad
Signerad, Kvinna. Bildmått: 35x27 cm, yttermått inklusive ram: 60x50 cm
Kondition: fuktskador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 november 2022
kl 18:09:55
25/11 08:55:06
200 kr
27/11 10:08:28