KONST / Litografier / Grafiskt blad 12113022

nr 1211 3022

Nina Thorgeirsdottir

(f. 1967), Sverige

Grafiskt blad, Signerad, daterad 25/190. Motivet: 30x21 cm

Nina Thorgeirsdottir, isländsk-svensk bildkonstnär född 1967 Selfoss, Island.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 22 oktober 2018
kl 20:01:37

  • Tema
  • 22 okt

Nina Thorgeirsdottir

Läs mer om Nina Thorgeirsdottir