KONST / Litografier / Grafiskt blad 9401168
nr 940 1168
Nina Bondeson
(f. 1953), Sverige
Grafiskt blad, Nina Bondeson, interiör, signerad, -00, bladets mått: 36x47
Nina Bondeson, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 februari 2015
kl 19:14:38
9/2 12:52:52