KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 3375094
*
nr 337 5094
Grafiskt blad
med förgylld, ram, 51x40
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 november 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/11 13:19:15
1
300 kr
21/11 15:54:48
2
450 kr
21/11 17:21:02
3
450 kr
21/11 17:21:32
3
500 kr
22/11 15:04:25
4
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning grafiskt blad guldfärgad gyllene konst ram
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:54
-
6622 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. 6 st, 14,5-18,5-2..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:28
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:38
*
Grafiskt blad
nr 337 5094
Grafiskt blad
med förgylld, ram, 51x40
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 550 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 november 2004 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 21/11 13:19:15 | 1 | 300 kr |
| 21/11 15:54:48 | 2 | 450 kr |
| 21/11 17:21:02 | 3 | 450 kr |
| 21/11 17:21:32 | 3 | 500 kr |
| 22/11 15:04:25 | 4 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning grafiskt blad guldfärgad gyllene konst ram
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:54
-
6622 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. 6 st, 14,5-18,5-2..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:28 -
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:38



