KONST / Litografier / Grafiskt blad 12577565
nr 1257 7565
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, daterad 1950, ca 30x19 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 maj 2019
kl 18:16:47
26/5 21:17:16
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg