KONST / Litografier / Grafiskt blad 13462313
nr 1346 2313
Kim Stensland
(f. 1958), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 22/180. Bladets mått: 25x30 cm
Kim Stensland, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:56:28
7/9 12:25:38