KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 11018586
*
nr 1101 8586
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiskt blad, Karin Dahlin (f. 1975), 8/150. bladets mått: 47x45
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 april 2017
kl 20:06:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/4 19:47:59
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik grafiskt blad karin dahlin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Karin Dahlin
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
nr 1101 8586
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiskt blad, Karin Dahlin (f. 1975), 8/150. bladets mått: 47x45
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 10 april 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/4 19:47:59 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik grafiskt blad karin dahlin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



