KONST / Litografier / Grafiskt blad 15285129
nr 1528 5129
JV Martin
(1930-1993), Danmark
Grafiskt blad, "Derer mere i dette end du troer!". Signerad, numrerad 134/200, daterad -86. Bladets mått: 61x45 cm, yttermått inklusive ram: 71x51 cm
Kondition: ´
Jeppesen Victor J.V. Martin, dansk konstnär född i Randers 1930, död 1993.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 mars 2023
kl 20:11:53
15/3 20:11:54
JV Martin
Läs mer om JV Martin