KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 13546024

nr 1354 6024

Jan Stenmark

(f. 1949), Sverige

Grafiskt blad, Jan Stenmark (f. 1949), Sverige. Signerad, numrerad 6/150, "Hästen var ett populärt utflyktsmål" mm: 45x39cm

Jan Stenmark, svensk konstnär född i Norrköping 1949.

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 19:33:34

Jan Stenmark

Läs mer om Jan Stenmark