KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17142007

nr 1714 2007

Grafiskt blad

Ingvar Nilsson. ”Sjötomt”. Signerad, numrerad 14/40. Gicléetryck, bildmått: 28x38 cm. Yttermått inklusive ram: 30x43 cm, oramat löst blad

Utrop:

500 kr

måndag 28 juli 2025
kl 20:58:46