KONST / Litografier / Grafiskt blad 13242320
nr 1324 2320
Vladimir Kamendy
(1955-2014), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Lamp". Signerad, numrerad 7/50. Oramat löst blad. Motivet: 60x40 cm
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 maj 2020
kl 20:20:40
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Vladimir Kamendy
Läs mer om Vladimir Kamendy