KONST / Litografier / Grafiskt blad 13725015

nr 1372 5015

Lars Eje Larsson

(f. 1954), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, "Pots". Signerad, numrerad 10/100. Motivet: ca 28x38 cm, oramat löst blad

Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 januari 2021
kl 19:08:41

13/1 23:23:30 1      Vinnande bud

Lars Eje Larsson

Läs mer om Lars Eje Larsson