KONST / Litografier / Grafiskt blad 13767038

nr 1376 7038

Ken Löfgren

(f. 1940), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, "Nuevo". Signerad, numrerad 75/100. Oramat löst blad. Motivet: ca 26x20 cm

Ken Löfgren, svensk bildkonstnär född 1940.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 februari 2021
kl 20:43:30

26/1 12:42:44 1      Vinnande bud

Ken Löfgren

Läs mer om Ken Löfgren