KONST / Litografier / Grafiskt blad 14088022
nr 1408 8022
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Hus". Signerad, numrerad 17/50, oramat löst blad, 27x38 cm
Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:04:48
18/7 21:42:21
Lis Husberg (f. 1920)