KONST / Litografier / Grafiskt blad 14367253
nr 1436 7253
Grafiskt blad
Gicléetryck, Anders Andersson, "Regnbågsskörd". Signerad, numrerad 8/50,34x51, yttermått inklusive ram: 52x67 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 december 2021
kl 18:27:41
400 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr