KONST / Litografier / Grafiskt blad 13725018
nr 1372 5018
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Tänkaren". Signerad, numrerad 7/100. Motivet: ca 38x28 cm, oramat löst blad
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
måndag 18 januari 2021
kl 18:55:23