KONST / Litografier / Grafiskt blad 11698140
nr 1169 8140
Erik Dietman
(1937-2002), Sverige
Grafiskt blad, Signerad och numrerad Ea 9/10, löst blad, bladets mått: 50x66
Erik Dietman, svensk bildkonstnär född 1937, död 2002.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:32:24
100 kr
150 kr
200 kr