ART / Lithographs / Graphic art 11865136
nr 1186 5136
GRAPHIC ART
erik Becker, roof tops, sheet: 40x35, 8/90,
erik Becker, hustak, bladets mått: 40x35,8/90
300
SEK 200
Monday May 28 2018
at 19:46:44
100 kr
150 kr