KONST / Litografier / Grafiskt blad 12948507
nr 1294 8507
Grafiskt blad
Efter Matisse, ej signerad. 17x12,5 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 december 2019
kl 19:59:33
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
500 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)