KONST / Litografier / Grafiskt blad 16778009

nr 1677 8009

Grafiskt blad

efter Carl Larsson, ej signerad. Bildmått: 21,5x14,5, yttermått inklusive ram: 41x31 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 februari 2025
kl 20:02:43

28/1 14:13:08 1      Vinnande bud