KONST / Litografier / Grafiskt blad 12167534

nr 1216 7534

Grafiskt blad

David Åberg. Signerad, numrerad 2/20. Löst blad, bladets mått: 36x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 12 november 2018
kl 19:25:21

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor