KONST / Litografier / Grafiskt blad 12167534

nr 1216 7534

Grafiskt blad

David Åberg. Signerad, numrerad 2/20. Löst blad, bladets mått: 36x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 12 november 2018
kl 19:25:21