ART / Lithographs / Graphic art 14077127
nr 1407 7127
Cole Morgan
(f. 1950), USA
Cole Morgan (b. 1950), USA. "Lift Anteus II". Signed, numrerad, dated 1978. Sheet: 62x46 cm, outer dimensions including frame: 72x52 cm, märken efter häftmassa.
GRAPHIC ART, "Lift Anteus II". Signerad, numrerad, daterad 1978. Bladets mått: 62x46 cm, yttermått inklusive ram: 72x52 cm
Condition: märken efter häftmassa
Cole Morgan, amerikansk painter born 1950.
700
SEK 500
Monday July 5 2021
at 20:53:49
5/7 19:05:53