KONST / Litografier / Grafiskt blad 12376634
*
nr 1237 6634
Cecilia Haupt
(f. 1972), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 97/240, bladets mått: 26x20 cm
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 februari 2019
kl 19:53:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/2 20:16:44
1
300 kr
25/2 19:43:23
2
350 kr
25/2 19:48:12
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: cecilia haupt grafiskt blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28
-
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:54
-
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15
*
Cecilia Haupt
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
nr 1237 6634
Cecilia Haupt
(f. 1972), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 97/240, bladets mått: 26x20 cm
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 februari 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/2 20:16:44 | 1 | 300 kr |
25/2 19:43:23 | 2 | 350 kr |
25/2 19:48:12 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: cecilia haupt grafiskt blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28 -
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:54 -
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15