KONST / Litografier / Grafiskt blad 11915129
nr 1191 5129
Catrine Näsmark
(f. 1970), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 20/99. Löst blad, bladets mått: 45x45 cm
Catrine Näsmark, svensk bildkonstnär och scenograf född 1970.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juni 2018
kl 19:41:19
18/6 18:38:40
Catrine Näsmark
Läs mer om Catrine Näsmark