KONST / Litografier / Grafiskt blad 15443003
nr 1544 3003
Grafiskt blad
Catrin Johansson. "Zebraz". Signerad, numrerad 10/50. Giclee fine art. Bildmått: 27x37 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 30x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 maj 2023
kl 18:43:12
28/5 12:54:13