KONST / Litografier / Grafiskt blad 17155187
nr 1715 5187
Grafiskt blad
"Arabesque" efter Henri Matisse. Ej signerad. Bildmått: 40x26 cm, yttermått inklusive ram: 55x41 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 augusti 2025
kl 18:17:56
100 kr