KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14476005
nr 1447 6005
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, "Röd blomma". Signerad, numrerad 1/100, Giclee fine art. Bildmått: 26x19 cm, yttermått inklusive ram: 31x20 cm, oramat löst blad
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:51:24