ÖVRIGT / Diverse / Grafiskt blad 17098067

nr 1709 8067

Alain Soucasse

(f. 1951), Sverige

Grafiskt blad, ”Tänkaren”. Signerad, numrerad 3/100. Gicléetryck, bildmått: 34x25 cm. Yttermått inklusive ram: 41x30 cm

Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 16 juni 2025
kl 20:23:56

15/6 10:43:17 1      100 kr
16/6 18:18:43 2      Vinnande bud

Alain Soucasse

Läs mer om Alain Soucasse