KONST / Litografier / Grafiska blad 13803323
nr 1380 3323
Grafiska blad
3 st, Wytautas Kalinauskas. Etsning/lito. Signerad. Bladets mått: 46x32 cm, oramad
Kondition: skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:51:22
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr