KONST / Litografier / Grafiska blad 13535488
nr 1353 5488
Grafiska blad
2 st, Napoleon, ramade. Ej signerad. Motivet: 30x24 & 29x23 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:17:13
100 kr
150 kr