KONST / Litografier / Grafiska blad 14833027

nr 1483 3027

Karin Dahlin

(f. 1975), Sverige

Grafiska blad, 2 st, Signerade, oramade lösa blad, bm23x31 - 36x32 cm

Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 augusti 2022
kl 19:55:38

Karin Dahlin

Läs mer om Karin Dahlin